RSS

vineri, 10 decembrie 2010

Si ei zambesc....

Catelul care zambeste. Se numeste Riley si a zambit in fotografia alaturata atunci cand a primit primul tort din viata sa, cu ocazia implinirii varstei de un an. Maureen Ravelo, stapana lui Riley marturiste ca patrupedul ei este deosebit de expresiv, imitand frecvent starile de baza ale emoticoanelor de pe Yahoo Messenger
  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

0 comentarii:

Trimiteți un comentariu

 
Copyright © Colt de rai